Flori Mumajesi lanson klipin e këngës ‘Nallane’Këngëtari i suksesshëm Flori Mumajesi ka publikuar këngën e re që quhet ‘Nallane’ në bashkëpunim me DJ Vicky.

Kënga është prodhim i kompanisë ThreeDots dhe klipi i këngës është xhiruar vetëm në një veturë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here