https://www.youtube.com/watch?v=iA2ij2YGKfQFlori e Besa Kokëdhima kanë ardhur këtë sezonë me në bashkëpunim.

Kënga quhet “All in” dhe është realizuar nga Enter media, raporton Indeksonline.

Muzika është punuar nga Flori, ndërsa teksti është shkruar nga Dr.Mic & Sparroë Haëk.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here