Flori Mumajesi është duke u përgatitur për bashkëpunimin e radhës.

Këngëtari nga Shqipëria kësaj radhe vjen me një bashkëpunimin pak më ndryshe se që jemi mësuar të shohim deri më tash – ai së shpejti do të sjell duetin me këngëtarin kosovar të muzikës popullore Labinot Tahiri-Labi, transmeton gazeta Shqip.

Nuk ka shumë detaje rreth kësaj kënge pasi gjithçka është lënë befasi për publikun.

Flori së bashku me Elvana Gjatën dhe Dj Andy Gramm më 24, 25, dhe 26 dhjetor do të jenë në New York për koncertin e tyre të radhës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here