6Ata të dy nuk janë vetëm kolegë, por edhe miq dhe këtu mjafton të kujtojmë bashkëpunimet e tyre të dikurshme në muzikë.

Megjithatë Flori dhe Getoari edhe kanë bashkëpunuar me të njëjtën këngëtare, Elvana Gjatën dhe që të dy janë përfolur për një lidhje me të. Por si veproi “karma’ pas kaq vitesh mes reperit dhe këngëtarit?

Dikur Geti u fol për një lidhje me Elvana Gjatën ndërkohë që këngëtarja njëherësh përflitej edhe për lidhje me bashkëpunëtorin e saj Florin.

Ndërsa sot Flori po flitet se është në romancë me ish të dashurën e reperit nga Kosova, Liberta Spahiu. A ka gisht “karma’ në këtë çështje të ndërlikuar sentimentale të  tyre?/intv.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here