Është lansuar klipi i paralajmëruar pak kohë më parë nga Albatrit Muçiçi – bëhet fjalë për këngën “Tequila” e cila vjen në bashkëpunim me kantautorin e njohur Florin dhe tinejxherin Noga Beatbox.

Bëhet fjalë për një këngë ritmike e ideuar për t’u dëgjuar gjatë verës. Përkundër ritmit interesant, kënga ka hasur në kritika pasi besohet të jetë këngë e ripërpunuar rome.

Videoklipi është punuar nga Max Production Albania, ndërsa për muzikën është përkujdesur Flori.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here