Florent Abrashi vjen me klipin e ri “Ti je aty”Florent Abrashi ka publikuar projektin e ri me titull “Ti je aty”.Kënga e fituesit të edicionit të tretë të “The Voice Albania” është krijuar nga Florent Boshnjaku.

Pas lansimit të këngës, Abrashi ka thënë se është munduar të nxjerrë diçka të lezetshme dhe të thjeshtë.

“Ja pra doli më në fund edhe ky klipi i shumëpritur dhe i shumëpërfolur. Shpresoj që t’ju pëlqejë, jemi mundu me nxjerrë diçka të lezetshme dhe të thjeshtë!”, ka shkruar ai në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here