Pak kush mund ta besojë që Irgen Çela, aktori që shohin çdo javë në spektaklin e humorit “Portokalli”, përtej skenës është një karakter i ndrojtur që nuk kërkon as vëmendje e as që të ekspozohet, për më tepër kur bëhet fjalë për jetën e tij private.

Irgeni, që të gjithë miqtë e thërrasin Xhoda, ishte i ftuar sot në emisionin “Rreze Dielli” në Report TV ku foli ndër të tjera edhe për faktin se është i turpshëm veçanërisht kur e ftojnë në emisione televizive.

Duket se dëshira për të mos u ekspozuar shumë në media nuk është vetëm e Irgenit por edhe e bashkëshortes së tij. Gjatë bisedës në studio, aktori pohoi se të dy janë të njëjtit mendim që të mos e ekspozojnë jetën e tyre familjare.

“Nuk më pëlqen ta ekspozoj jetën familjare. Kjo është një zgjedhje personale e imja dhe e bashkëshortes time. Të dy jemi të një mendimi lidhur me këtë gjë, aq më tepër në lidhje,”-me djalin që përpiqemi ta ekspozojmë pothuajse fare.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/flet-aktori-i-portokalli-jashte-skenes-jam-i-turpsh-609873/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here