Flaka Krelani tmerron me foton e fundit Flaka Krelani kohën e fundit ka qenë mjaftë e përfolur në media për ndërhyrjet kirurgjike, raporton Gazeta Kosova Sot Online.

Ajo ka bërë disa ndërhyrje estetike për tu dukur më bukur, por si duket nuk po i’a del.

Ajo në një foto të postuar e veshur në një fustan në ngjyrë të kuqe të mbyllur dhe me një palë çizme me të njëjtën nuancë, më së shumti në sy bie fytyra e saj e bardhë apo tejet e zverdhur.

Duhet përkujtuar që Flaka është pothuajse në shumë raste tejet e ekspozuar por edhe me shumë grim, njësoj është edhe në rastin e fundit.

Flaka Krelani tmerron me foton e fundit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here