Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani kohët e fundit dukshëm ka shtuar provokimet esaj.

E veshur me të zeza, ajo ka nxjerrë në pah gjoksin e saj i cili jep përshtypje se sa nuk i ka ‘shpërthyer’., shkruan Indeks.

Ndryshe, Flaka deri më tani ka realizuar disa ndërhyrje kirurgjike sigurisht për tu dukur më e bukur dhe seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here