Flaka Krelani publikon projektin e riFlaka Krelani ka publikuar projektin e ri.‘Fire’, titullohet kënga më e re e këngëtares, i cili është shoqëruar edhe me videoklip.

Ky projekt është një ndër më të rëndësishmit të këngëtares, ku ka shfaqur në tërësi personalitetin dhe stilin e këngëtares, transmeton Telegrafi.

Muzika është realizuar nga vëllai i këngëtares, Qendrim Krelani, ndërsa teksti është shkruar prej Avni Karaqit.

Vlen të theksohet se videoja e këngës është punuar nga Blerdi Malushi.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here