Flaka Krelani ndryshon ndër viteFlaka Krelani u bë e njohur për publikun në talent show-in, Ethet e së premtes mbrëma.

Pamja e këngëtares ka ndryshuar dukshëm prej paraqitjes së saj të parë në televizion, shkruan lajmi.net.

Bazuar në fotografinë e publikuar nga faqja Vipat e Bllokut në Instagram, shihet qartë se ajo ka bërë operacione plastike në fytyrë përkatësisht buzët dhe hunda e saj kanë marrë formë tjetër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here