Flaka Krelani e "kopjon" Dafinen Me ose pa dashje, Flaka Krelani po duket si Dafina Zeqiri. Në një fotografi dhe video të postuar në Instagram, këngëtarja gjakovare duket një “‘lloj” Dafine.

Jo vetëm dukja, grimi dhe kapela në kokë i ngjajnë Dafinës, por edhe lëvizjet e saj nën ritmin e një kënge.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here