Flaka Klerani me projekt të ri Këngëtarja kosovare Flaka Klerani së shpëjti do të sjellë projektin e saj më të ri. Kënga titullohet “Relaks” dhe ashtu siç ajo ka njoftuar edhe në rrjetet sociale do të jete një këngë me shumë ritëm.

Ajo qe bije më shumë në sy është edhe stili i këngëtares në këtë videoklip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here