Fjolla “sakrifikon” të bijën për të bërë foto seksiKëngëtarja e njohur, Fjolla Morina, u bë nënë e një vajze disa javë më parë.

Morina, na ka prezantuar me të lindur vajzën e dytë, dhe se për asnjë cast nuk kanë munguar fotot nga ana e saj, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, ajo ka “sakrifikuar” të bijën, vetëm e vetëm për të marrë poza sa më seksi.

Fjolla “sakrifikon” të bijën për të bërë foto seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here