Fjolla rikthen linjat perfekteKëngëtarja Fjolla Morina është shquar gjithmonë për karakterin e saj interesant në skenë, megjithatë vëmendjen më të madhe e ka marrë falë paraqitjeve skenike.

Ndonëse pas lindjes, këngëtarja nuk ishte në formën e saj më të mirë, ajo iu përkushtuar palestrës për të rikthyer sa më në formë trupin e saj.

Pas një impenjimi maksimal në ushtrime, Fjolla ka arritur që më në fund të rikthejë linjat perfekte, dukehumbur kështu edhe drastikisht disa kilogramë të tepërt.

Përmes disa fotografive që këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale, ajo shfaqet më në formë se kurrë dhe me trupin tanimë të palestruar.

Fjolla rikthen linjat perfekte

Tani që stina e nxehtë po afron, Fjolla duket se është përgatitur më së miri që ta ketë trupin në formë për ta ekspozuar gjatë muajve të verës. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here