Fjolla nxjerr gjoksin pas lindjesNdonëse sapo është bërë nënë, Fjolla Morina nuk dëshiron të humb kohë, të zhduket…Këngëtarja e kërkon vëmendjen ku është e ku s’është dhe atë shpesh e siguron falë fotografive povokuese.

Fjolla Morina një të tillë e ka postuar vetëm disa ditë pas lindjes së të bijes. Në këtë foto, këngëtarja është me cigare në gojë dhe duke e shtrënguar gjoksin e saj.

Sigurisht që kjo foto është bërë kohë më parë, pasi si lehonë ajo nuk mund të duket kaq seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here