Fjolla nuk arrin të rikthejë linjat e trupit pas lindjesEdhe pse po mundohet të bjerë në sy me gjoksin e bujshëm, fiziku i saj akoma nuk është kthyer në normalitet pas lindjes së vajzës së dytë. Këngëtarja seksi Fjolla Morina është fotografuar me mikeshën e saj, Shkëndije Mujaj, e cila këto ditë qëndron në Prishtinë.

Fotoja të cilën e kanë prezantuar vajzat e famshme të skenës, ka të bëjë me nxjerrjen në pah të aseteve femërore, por edhe defekteve që kanë ato për momentin.

Fjolla, e cila njihet se nuk është shumë shtatlartë, duket se gjoksi super i ekzagjeruar dhe barku si pasojë e paslindjes, po ia shëmtojnë fizikun seksi që e kishte krijuar vitet e fundit, e në anën tjetër edhe Shkëndija, edhe pse duket në formë, vithet i ka paksa të ekzagjeruara. Mes tyre flitet se do ketë një bashkëpunim e ndoshta kjo është arsyeja që këto dy femra janë bërë bashkë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here