Fjolla Morina zbulon trupin e saj seksi Nëna e dy vajzave, Fjolla Morina është duke i shijuar pushimet e saj në brigjet e bukura të Spanjës

Mediat kanë spekuluar se ajo në këtë udhëtim është bashkë me të dashurin e saj të ri, të cilin ajo e ka konfirmuar por ka hezituar që t’ja tregoj emrin.

E, këngëtarja në këto foto duket se është në një formë të mirë, ka kthyer linjat seksi pas lindjes së saj të dytë dhe po kënaqet në pushimet e saj në Playa De Poniente, të Benidormit në Spanjë.

Fjolla Morina zbulon trupin e saj seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here