fjollamorinaFjolla Morina ka marre rrugen per ne LO- Amerike, dhe ku shihet se po ia kalon shume mire. Ndersa ajo kishte postuar ne Facebookun e saj kete foto ku shihet se i ka dale jashte gjoksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here