Fjolla Morina tregon barkunPlot këngëtare sikurse Miriam Cani e Argjentina Ramosaj, janë shtatëzënë. Por, ajo që po merr më së shumti vëmendje është Fjolla Morina.

Jo vetëm se publikoi këngën ‘Syn Syn’ ku shihej nudo dhe shtatëzënë, këngëtarja vendosi të publikoj disa foto të nxehta verore. Shiheni Fjollën në foton më të fundit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here