I ftohti i dimrit i ka trembur vipat shqiptarë.

Pjesa më e madhe e tyre kanë zgjedhur brigjet e Meksikës për të përjetuar një sitinë vere të dytë.

Fjolla Morina është një prej tyre dhe duket se po e shijon së tepërmi djellin. Ajo ka postuar një foto provokuese në Instagram. E veshur me kostum banje dhe brenda një pishine, Fjolla dërgon një përshëndetje nga larg.1 2 3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here