fjolla morinaPozat e Fjolla Morinës me barkun jashtë, nuk kanë të ndalur.Ajo po i ndan me fansat emocionet që do të bëhet nënë, transmeton Indeksonline.

Fjolla nuk po heziton që pothuajse çdo ditë të tregojë haptas shtatëzaninë e saj dhe këtë po e bën nëpër rrjete sociale.

Instagramin e ka vërshuar me foto, ku mbrëmë ishte edhe një nga fotot e saj me barkun jashtë duke i përshëndetur fansat për natë të mirë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here