Fjolla Morina prap tregon gjoksinKëngëtarja e njohur, Fjolla Morina, muaj më parë në jetë solli edhe vajzën e saj të dytë.

Si gjatë shtatëzanisë, edhe pas lindjes, Morina, në rrjetet sociale, ka shpërndarë fotografi të ndryshme provokative, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, në Instagram, ajo ka postuar një foto përkrahë vazjës së saj, ku dhe ka nxjerrë gjoksin jashtë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here