FjollaKy Shën Valentin ka qenë mjaft seksi dhe provokues për këngëtaren Fjolla Morina.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet tërësisht nudo në vaskë e mbuluar me petale.

Nuk do ta besoni sesa seksi duket bukuroshja tërësisht lakuriq në ditën e të dashuruarve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here