Fjolla Morina plaçkitet në UlqinKëngëtarja e njohur Fjolla Morina e cila po qëndron këto ditë në Ulqin, ka rënë viktimë e hajnave.

E gjithë ngjarja ka ndodhur në qytet teksa këngëtarja ëhtë larguar nga vetura e saj drejt marketit për të blerë diçka, duke lënë të hapur derën e makinës.

Kur është kthyer ajo nuk ka gjetur dokumentet e udhëtimit, portofolin dhe gjësende të tjera.Këngëtarja sipas Paparazzi ka njoftuar policinë dhe ka ndjekur procedurat e nevojshme.

Edhe më parë këngëtarë shqiptarë kanë rënë pre e hajdutëve, jo vetëm në Ulqin por edhe në vende e troje tjera shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here