Këngëtarja Fjolla Morina sapo ka lansuar këngën dhe videoklipin e saj më të ri, të quajtur “Më thuaj sonte”, me tekst të Arsim Bunjakut dhe kompozim të Florent Boshnjakut.

Fjolla është shprehur e kënaqur me këtë këngë duke e llogaritur si një këngë më ndryshe sesa këngët që ka realizuar deri më tani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here