Fjolla Morina me stil të ri Fjolla Morina së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re të cilën e ka titulluar ‘Gangsta’ këngë kjo e cila qysh në minutat e parë bëri bujë të madhe në mediet rozë, transmeton parrotlla.net

Ajo së fundmi ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram ku duket se të veshur ka një fustan i cili e shfaqë atë mjaft joshëse dhe shumë seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here