Fjolla Morina me sken erotike në klipPak orë më parë u raportua se Fjolla Morina është duke xhiruar videoklipin e saj të ri.Disa skena të klipit të ri kanë përfunduar sonte, ndërsa kanë mbetur edhe xhirime tjera që do të finalizohen të enjten.

Në këtë projekt, Fjolla do të duket shumë e nxehtë dhe provokative, madje në njërën nga skenat do të jetë nudo.

Prive.al ka sjellë një fotografi nga shesh-xhirimi i këngës së re të Fjollës. Në këtë foto përveç që Fjolla duke e mbuluar vetëm me një çarçaf, mbrapa saj shihet edhe një femër derisa i bën masazh një djaloshi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here