Këngëtarja, Fjolla Morina, ka publikuar një foto mjaft të nxehtë. Ajo që bie në sy janë format e këngëtares.

Megjithatë, në këtë set vihet re një ngjashmëri me Kim Kardashian, jo vetëm nga format e bollshme të Fjollës, por edhe nga look-u që ajo ka bërë.

Në fund të fundit çfarë ka Kim më shumë sesa Fjolla, e cila di përherë të jetë intriguese, seksi dhe në top-formë? MAPO

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here