Fjolla Morina: Ja arsyeja pse u largova nga KosovaKëngëtarja Fjolla Morina ka folur pas incidentit dhe spekulimet se ajo është larguar për shkak të frikës nga ish i dashuri.

Mediat raportuan se ish i dashuri i Fjolla Morinës e kishte rrahur atë në një lokal, teksa ajo u sulmua edhe nga e fejuara e tij.Menjëhreë kjo u pasua nga spekulime se ajo po ikë nga Kosova shkaku i tyre, megjithatë, ajo thotë se po shkon në SHBA për arsye të tjera.

Ja reagimi i plotë i Fjollës:

SQARIM: Per portalet qe shkruajne qe une u arratisa pas incidentit po ju shuaj kuriozitetin 🙂 Thjesht e kisha vendosur me pare te ikja me pushime dhe nuk kam ndermend te largohem nga planet e mia pse ndodhi nje incident i tille.

Fjolla eshte me e forte se kurre ne keto momente 🙂 Dy persona te ulet do ndeshkohen per kete veprim pasi drejtesia do vihet ne vend! Falenderoj te gjithe ato qe me kane perkrahur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here