Fjolla Morina e fiksuar pas të pasmeve Këngëtarja e njohur Fjolla Morina e fillon vitin me provokime, raporton Gazeta Kosova Sot Online.

Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale dhe nuk heziton të postoj foto provokative.

Fjolla në instagram ka postuar një foto ku shihet se I ka fotografuar disa të pasme dhe mbi to ka vënë shenjen e pjeshkës. Fjolla nuk ka treguar se të kujt janë ato të pasme bombastike.

Fjolla Morina e fiksuar pas të pasmeve

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here