Fjolla Morina dhe Shkënda Dubova puthen në emision!Dy sex bombat shqiptare Fjolla Morina dhe Shkënda Dubova këtë të diel (sot) është dashur të jenë mysafire në emisionin ‘’Një kafe me Mamën’’, por për shkak të përmbajtjes intervista e të dyjave nuk ishte transmetuar në orarin e planifikuar por do të transmetohet sonte në orët e vona të natës, njofton Tetovasot.

Big Mama si moderator e emisionit përvec intervistës së nxehtë i ka shtyrë dy femrat e njohura të skenës që të puthen publikisht, dhe ato duke qenë mikesha të ngushta mes veti nuk e kanë pasur aspak problem.

Fjolla, mes të tjerave në këtë intervistë ka folur për ish të dashurin e saj tashmë babain e vajzës së dytë, për mardhënien me Tuna Sejdiun dhe shumë gjëra të tjera.

Fjolla Morina dhe Shkënda Dubova puthen në emision!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here