E di, do kaloj”, titullohet kënga më e re e bukuroshes Fjolla Morina.

Me këtë këngë këngëtarja kosovare pritet të konkurrojë në edicionin e këtij vitit të festivalit “Çelësi Muzikor 6”.Teksti i këngës është shkruar nga Rozana Radi, ndërsa muzika dhe orkestrimi është realizuar nga Chipsi.

Kjo këngë së shpejti pritet të shoqërohet edhe me videoklip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here