Fjolla flet për herë të parë për të dashurinKëngëtarja Fjolla Morina, ka folur për herë të parë për të dashurin e saj.Këngëtarja kohë më parë mori një unazë e cila u spekulua se është nga partneri i saj.

Dhe po, ajo pranon se është në lidhje dhe është shumë e lumtur. Partneri i saj nuk është fytyrë publike.

Në Nin, këngëtarja pranoi se suksesin aktual me projektin “Trileqe” me Elinel e ka pritur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here