6“Vet ke mbet” quhet kënga e fundit e Fjolla Morinës, për të cilën është thënë se është dedikim për ish të dashurin e saj.

Por, duket se jeta i ka ‘buzëqeshur’ këngëtares përsëri, pasi duket se ajo është dashuruar përsëri, shkruan lajmi.net .

Të paktën kjo përshtypje është fituar nga disa pamje që i ka hedhur në Instastory.

Një unazë dhe një buqetë me lule i janë dhuruar asaj nga një person akoma anonim për publikun por që mund të jetë i dashuri i ri i saj. 45

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here