Fjalët e ëmbla të Albatritit në ditëlindjen e nusesAlbatrit Muçiqi, është i fejuar me Egzona Brahimaj nga Gjakova. Çifti janë bashkë prej vitesh dhe ja kalojnë shumë mirë, shkruan “Kosovarja”.

Egzona është me gjithë mend shumë e bukur, andaj jo rastësisht është zgjedhur nga Albatriti, që është i njohur, i pashëm e djalë hasreti.

Egzona e ka ditëlindjen dhe i fejuari i saj ka vendosur t’ja thotë dy – tre fjalë gjithë ëmbëlsi me këtë rast, shkruan “Kosovarja”.

Fjalët e ëmbla të Albatritit në ditëlindjen e nuses

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here