Grupi ‘Fisnikët’, të cilët tash e një kohë të gjatë i kanë munguar skenës muzikore, janë duke u përgatitur për këngën më të re.

Kënga më e re e grupit, e cila pritet të publikohet së shpejti, trajton temën e dashurisë dhe është e realizuar me kitarë akustike nga vet grupi.

Kënga pritet të shoqërohet edhe me videoklip dhe do të lansohet shumë shpejt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here