Fisnik Ismaili iu bënë diss reperave Noizy dhe CozmanAs deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili nuk ka qëndruar indiferent karshi ngjarjes që ndodhi dje (e marte) tek “Swiss Diamond Hotel”, Prishtinë.

Aty u përleshen grupet me të njohura muzikore OTR prirë nga Noizy, dhe Babastars nga Cozman, shkruan Magazina.al.

E Ismaili iu ka kushtuar një diss atyre, ku ka vë në dyshim talentin e tyre për muzikë, si dhe ka akuzuar për mos paguarjen e tatimeve ndaj shtetit.

Ky është diss-i plotë kundër reperave…

Fisnik Ismaili iu bënë diss reperave Noizy dhe Cozman

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here