Fisheku i Rita OrësEdhe pse mediat në Britani e duan fort, ata nuk lënë pa e kritikuar Rita Orën dhe mesazhet qe ajo me apo pa dashje përcjell me sjelljet dhe veshjen e saj.

Ajo është mësuar të thyej kufinjtë me stilin e saj, dhe të jetë gjithmonë e paparashikueshme, por kësaj herë duket se e ka tepruar.

Rita Ora është shfaqur me një unazë në formën e një plumbi, e cila sipas mediave në Britani, mund të shihet si një mesazh i keq për përdorimin e armëve dhe dhunës tek fansat e saj, që kryesisht janë të rinj në moshë.

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here