Fiona Gllavica menjëherë pas dasmës e ka marrë vendimin që i habiti të gjithë.

Aktorja e njohur shqiptare, Fiona Gllavica e ka kurorëzuar dashurinë me martesë me Arbnorin.

Pamje nga dasma madhështore e fotosesioni përrallor nuk kanë munguar, e tani aktorja me ndjekësit ka ndarë foto nga pushimet.

Mirë në një prej postimeve ajo e ka zbuluar vendimin drastik që e ka marrë. Fionën jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë shumë të gjata.
Pas dasmës ajo i ka prerë ato dhe ndryshimi është i dukshëm .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here