The-DarknessNjë film i ri horror që pritet t’u japë drithërima frike shikuesve, është gati për t’u publikuar.

“The Darkness” mban titullin filmi, trileri i të cilit tashmë është publikuar, transmeton Telegrafi.

Filmi ka lidhje me një familje, e cila kthehet në shtëpi pas pushimeve në Grand Canyon dhe pjetarët zbulojnë menjëherë se kanë sjellë në shtëpi një forcë të mbinatyrshme, e cila i terrorizon, duke i mbajtur me frikë dhe i shkatërron ata përbrenda.

Kevin Bacon, Radha Mitchell, David Mazouz janë aktorët kryesor në këtë film që pritet të publikohet me 13 maj të këtij viti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here