Filmi për Michael Jacksonin, me 27 tetorFilm me pamje nga provat e Michael Jackson per koncertet ne O2 Arena te Londres do shfaqet ne kinema ne daten 28 tetor.

Ky film titullohet “This is it” qe me daten 27 do shfaqe premierat ne 15 qytete te medha te botes.

Keshtu duke filluar nga  New York, Rio de Janeiro, Londer, Berlin e Seoul dhe shume qendra te tjera te medha do shikojn filmin te parat.

Keto qendra do lidhen me satelit nga Hollywood-i ku shume te ftuar do kalojne ne tapetin e kuq.

Ndersa ne 25 qytete te tjera do ta shfaqin filmin ne fundjave por nuk do lidhen direkt me qendren ne Hollywood.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here