Nje serial televiziv kushtuar 638 “tentativave” per t’i marre jeten liderit Fidel Castro do te nise transmetimet me date 7 mars ne Kube.

“El que debe vivir” (Ai qe duhet te jetoje) titullohet filmi me tete seri dhe do te transmetohet nepermjet valeve te televizionit shteteror kubanez.

Per te xhiruar filmin u deshen 3 vjet kohe dhe pjesemarrja e 243 aktoreve./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here