Fillojë seriali “Komuna e Parisit” Që sot do të fillojë transmetimi i serialit “Komuna e Parisit”, që është një projekt i realizuar tërësisht nga televizoni  Top Channel.

Seriali Komuna e Parisit, premiera e tij do të jepet në kanalin DigiGold të paketës DigitAlb, do të mbledhë një varg aktorësh të rinj, por edhe disa fytyra të njohura të aktrimit.

Ngjarja që përcjell seriali rrëfen jetën e një grupi studentësh që banojnë në lagjen e njohur të kryeqytetit, si dhe përcjell problemet që ato hasin në jetën e përditshme.

Regjisor i projektit është Altin Basha, i cili është i njohur në publik me spektaklin “Portokalli”, ndërsa skenografia është realizim i Mikail Dritës.

8 KOMENTET

  1. eshte film shum i mir ose serial me pelqen shum sod edhe nja 5 mni fillon te luaj episodi i 5 dhe i 6 me pelqen shum

  2. filmi eshte shumeeeeeeee i bukur?po ku ta gjej kengen se me pelqen shume? si e ka titullin

  3. esht shum serial i mir dhe sidomos akotorja driada matoshi edhe shum kull edhe e ka rolin po ashtu e ka shum te mir

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here