Rezi puthet me shoqet në foto artistike këtë e kemi bërë të ditur, por që kjo po bëhet një fiksim i Rezit kjo u vu re dhe gjatë Këngës Magjike 2010.

Preja e re e kengëtares, është Argjentina Ramosaj dhe menjëherë pozimi, “prit të bëjmë si vajza capkëne që puthen”.

Por, afeksioni pas njerëzve të dashur i Rezartës shpjegohet vetëm me puthje, dhe kjo dhe mes cunash, ku shembuj konkretë kemi kantautorin Pirro Cako dhe aktorin e humorit, Gentian Zenelaj. Në vijim foto të Rezarta Shkurtaj me Afërdita Dreshajn dhe Altuna Sejdiun./balkanweb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here