Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi, arriti të tërheqë vëmenjdjen e ndjekësve me anë të një postimi në Instagram.

Në InstaStory ajio ka ndarë më ndjekësit foton e një bebeje vajzë dhe shkruan se ka shumë dëshirë të ketë një bebe.

“Dua kaq shumë të kem një bebe”, shkruan Fifi.

Nuk e dimë çfarë e frymëzoi Fifin për këtë post por ne shpresojmë të marim  sa më shpejtë lajme të mira nga këngëtarja.

Deri më tani dimë vetëm që Fifit ia ka marrë zemrën një djalë me shkronjën Xh, gjë të cilën e ka bërë publike vetë këngëtarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here