fibiFibi, emri i vërtetë i të cilës është Daniela Kamberi, ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re.

Kënga e saj titullohet “A po m’don” dhe është një këngë ritmike.

Ajo është shoqëruar me një videoklip, ku këngëtarja shfaqet në versionin seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here