Fibi dhe Getinjo vin me duet “Shumë ngat”Këngëtarja Fibi dhe reperi Getinjo kanë lansuar klipin e tyre “Shumë ngat”.

Dy këngëtarët kanë thënë emisionit Express të KTV-së se janë ndarë të kënaqur me projektin e tyre të përbashkët.

Ata kanë theksuar se me ndihmën e producentëve ‘Zapp and Chriss’ kanë arritur të krijojnë një këngë ritmike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here