Reperi i famshëm she bashkëshortja e tij i kanë dhënë fund martesës.

Reperi i njohur, Fetty Wap është ndarë nga bashkëshortja e tij, Leandra Gonzales, shkruajnë mediat e huaja.

Ajo e kishte bërë kërkesën për shkurorëzim me pretendime se ishte abuzuar psiçikisht menjëherë pas martesës.

Leandra  akuzoi reperin për tradhti, gjë që i mjaftoi të kërkonte divorcin. Kujtojmë se martesa e tyre zgjati pak më shumë se një vit, kurse divorci u krye shpejt për shkak se ata nuk kanë fëmijë së bashku.

Fetty Wap dhe Leandra kanë nënshkruar divorcin në gjykatë me 4 shtator, kurse ata ishin martuar më 3 gusht të vitit 2019.

Kërkesa për divorc vjen pasi ajo kishte thënë se reperi ka bërë abuzim psikik ndaj saj një muaj pasi ishin martuar në Toronto.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here