Adelina Tahiri sot feston ditëlindjen e 27-të.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri sot feston ditëlindjen e 27-të dhe dhuratat për të nuk kanë të ndalur.

Ndonëse, pranoi dhurata super-luksoze nga bashkëshorti i saj, Serjozha Markov, Adelina befasohet sërish.

Në imazhin e fundit të ndarë me ndjekësit në Instagram, këngëtarja Tahiri shfaqet me një buqetë të madhe me lule e mjaft e buzëqeshur.

Nuk dihet nëse edhe këtë herë këngëtaren shqiptare e ka surprizuar burri, por duket tejet në formë.

Image


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here